kaunas aktyvuojasi, šešios trim

Kaunas Aktyvuojasi: mano miestas, keistuoliai ir kitokie 2%

Kokią įdomią istoriją tu pasakoji sau?

Pradėkim nuo dabar. Arba nuo taškų ant i.

Ką tu, iš tikrųjų, išgirsti, kai suskamba 2% tarp tavo ausų ar pamatai šią išraišką kažkur užrašytą?

Mes visi skirtingi ir esame skirtingose situacijose, tad gali būti, kad tau tai primena, jog reikia tiesiog deklaruoti savo pajamas. Netgi labai gali būti, kad tau sukirba pilve, nes pagalvoji – o blyn, tai gal šiemet man valstybė ką nors jau sumokės? Faktas, kad kai kurie iš mūsų truputi sudreba ir norėtų nusispjauti, nes žino, kad reikės daryti ir pavedimą. Ką, beje, aš dariau pernai… Dar yra tokių, kurie žino, kad arba balandis jau yra prie pat arba jis jau net gi čia ir medžioklės sezonas atidarytas, bo reikia eiti rinkti “aukų”. Aišku, visada gali būti ir kitoje barikadų pusėje, kur tu jau dabar žinai, kad tiek draugų, tiek visos tau įdomios informacijos sraute pasklis – skirk savo 2% man, vaikams, gyvūnėliams, bėgikams, sportininkams ar bet kokiai kitai, tavęs nė kiek nejaudinančiai priežasčiai. Arba tau šiaip dzin. Mes skirtingi.

Bet aš galvoju, o jei jie pasakotų kitą, tikrą, tik įspūdingai reikšmingesnę istoriją. Kas tada?

Ištrauka iš mano vlog’o. [Gali mane ten Youtube ir užsiprenumeruoti]

Nu pavyzdžiui.

Tai gali būti, ir netgi yra didžiulė asociacija, kad tau šiai dienai ne visai reikšmingi 2% nuo GPM, kitam gali apversti gyvenimą aukštyn kojom. Jei žiūrėtum pinigine prasme.

Bet jei visgi tu paimtum sekundei ir užsimerktum, o tada, iš tikrųjų, atsimerktum, šviežiu, tarsi visą kiaurai veriančiu žvilgsniu apsidairytum. Ir jau dabar, tą pačią akimirką suvoktum, kad rodos vos 2% yra net 28 min ir 48 s tavo kasdienybės. Net 14 valandų per mėnesį. Viso 7,3 dienos per metus.

Aha.

Kad būtų dar aiškiau kas yra kas: pastatyk tuos 2%, apie kuriuos kalba visi, nori visi, ir tuos 2%, kurie yra tikri, kuriuos turi su savimi visada.

Jau pagaliau supratai, kaip du tarsi vienodi skaičiai turi kardinaliai skirtingą potencialą?

Kaip tu jautiesi dabar, kai 110% suvoki, jog tikrieji tavo 2% gali keisti absoliučiai viską. Iš esmės.

Kai tą suvokiau aš, atsisukau į savo nurautą, keistą, bet panašų bendražygį ir pasiūliau:

Sudėkim savo 2% ir duokim juos mūsų miestui. Savaip. Duokim juos žmonėms taip, kaip mes šiai dienai galime geriausiai – itin pozityviai, bet tuo pačiu ir truputį keičiant suvokimą.

Atsidurkime Kauno centre kasdien ir darydami pritūpimus, atsipaudimus ar dar ką aktyvaus, parodykime, kaip lengvai mes galime tapti gyvesni, aktyvesni kiekvieną akirmiką, kasdien. Nuolatos.

Kaunas Aktyvuojasi: du kitokie procentai

Kiekvieną likusią balandžio dieną, mes su Mindaugu atsirasim ten, kur tądien bus daug žmonių ar ten, kur mums nurodys mūsų palaikytojai Šešios Trim žmonės arba. O tada tyliai (nors žinant mus, gal ir garsiai) darysime vieną iš keletos gyvenimiškų nesamonių: pritūpimus, atsispaudimus, burokus, lentas, krokodilus, įtūpstus. Darysime jų tiek, kiek nurodysi tu ir kiti savo paprastu, bet mums svarbiu įstraukimu dalinantis šia žinute.

Įtrauksim kiekvieną, kuris tik šyptels ir supras – nu tie tai geri keistuoliai, gal ir aš norėčiau šalia. Manau, su mumis eis ne tik Šešios Trim bendruomenė, bet ir kiti keistuoliai, kurie rodys, kad gera daryti dalykus, kurie yra fun, kurie kuria vertę iškart ir kaskart ir net ne tik tam pačiam žmogui.

Jei norėsi jungtis, apie tai kalbėsime čia – Šešios Trim Bendruomenė – tad sek mus, o konkretesnės detalės kaip paprastai ir kur, kada visą tai vyks – žemiau, nuotraukoje. Čia pavyzdys, kur parodyta vieta, laikas ir ką veiksime. Tad šiuo atveju tu savo 👍 sprendi kiek mes ten tūpčiosim, o kiekvienas pasidalinimas prideda dar 10 vnt to paties pratimo pakartojimų. 🙂

šešios trim, kaunas aktyvuojasi

Tu spręsi, kiek mes čia tūpsim, gulsim bėgsim. Šiuo atveju vienas 👍 yra vienas pritūpimas, vienas pasidalinimas su kitais – 10 pritūpimų. // Foto © Evaldas Virketis

Žodžiu, Kaunas, žinok, šiai dienai nebestabdo, tvarkosi ir aktyvuojasi. Ypač, kai prie to prisideda žmonės. Tikri. Tu, aš ir kiti.

P.s. Šią aktyvaciją darysime ir kitąmet. Tik tą darysime dar bent 70 kartų efektyviau ir garsiau, nes atiduosime ne tik savo 2%, bet ir visų, kurie paskirs juos Šešios Trim bendruomenei šiemet. Mūsų duomenys www.sesiostrim.lt/du

P.s.2 Įkvėpimui keisti(s) labai tinka, ką pasakoja grodamas JurgisFrom spectate to participate | Jurgis Didžiulis | TEDxStockholm


Akimirkas iš aktyvacijų gali stebėti mano vlog’e:

iki greito,
bėgantis ignas
(sek mane facebook’e)

Tagged: Tags: